Michal Goriščák postúpil vyššie

Michal Goriščák postúpil vyššie
29.06.2019

Od prvého júnového dňa je Michal Goriščák v straníckej hierarchii vyššie. Republikové Predsedníctvo strany Most-Híd ho na návrh predsedu strany Bélu Bugára zvolilo za krajského predsedu pre Prešovský kraj.

„Vnímam to ako ocenenie práce, ktorú sme odviedli pri budovaní straníckych štruktúr v okresoch Svidník, Stropkov a Bardejov. Je treba spomenúť aj veľmi dobré výsledky v komunálnych voľbách, kde strana Most-Híd výrazne posilnila v počte starostov v našom regióne, rovnako ako aj vo voľbách do Európskeho parlamentu, za čo som veľmi vďačný,“ povedal pre naše noviny nový krajský predseda strany Most-Híd v Prešovskom kraji.
 
Michal Goriščák, ktorý pôsobí aj ako viceprimátor mesta Svidník a zároveň je riaditeľom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Bardejove. „Ako krajský predseda chcem pokračovať v budovaní štruktúr v celom Prešovskom kraji. Vidím, že práca, ktorú ako zástupcovia strany Most-Híd v okresoch na severovýchode Slovenka robíme, má zmysel, či už v oblasti znižovania regionálnych rozdielov alebo v podpore menšín žijúcich na Slovensku. Je to niekoľkoročná práca, ktorá prináša pozitívne výsledky nielen pre náš okres, ale pre celý región. A v tom chcem pokračovať,“ uzavrel Michal Goriščák.

(ps)
www.rusyn.sk
Naspäť na aktuality